Assen

Assen jest znane nie tylko z toru wyścigowego TT Circuit – jest również ważnym miastem przemysłowym, z przewidywanym wzrostem gospodarczym w nadchodzących latach. W naszym parku możemy również przyjąć wielu pracowników tymczasowych z regionu przemysłowego Assen. Macie Państwo personel pracowniczy w Assen i szukacie tymczasowego zakwaterowania? Parc Aqualanda stanowi doskonały wybór.

Za dobrą cenę (10 EUR za osobę/dzień) otrzymacie kwatery wysokiej jakości, bezpośrednio gotowe do zamieszkania. Z Assen jest około 20 do 25 minut jazdy do Parc Aqualanda – niezbyt długa podróż w zamian za tak korzystne zakwaterowanie.. Nasz park nie przyjmuje turystów, jest tu z reguły dosyć miejsca dla dużych grup pracowników. Dzięki ulokowaniu wszystkich pracowników w jednym miejscu, oszczędzacie wiele na kosztach logistyki.

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej lub bezpośrednio zarezerwować miejsca? Pytania lub prośby o udzielenie informacji o tymczasowym zakwaterowaniu w Assen lub północnej Holandii prosimy kierować do nas. Chętnie pomożemy, oferując dobre zakwaterowanie za korzystną cenę!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami bezpośrednio!


Nazwa:

E-mail: *

Temat;*:

Wiadomosc: *

[ Wracac ]

  • W pełni wyposażone Również w telewizję i int
  • Niskie koszty miesięczne Od €10 za osobę, za noc
  • Dostępne od zaraz Także dla dużych grup

Ulokowanie personelu:

Partner

shortstaygroningen