Delfzijl

Szukają Państwo tymczasowego zakwaterowania dla pracowników Chemie Park Delfzijl czy portu Delfzijl? Zwróćcie się do nas, tak jak wielu innych pracodawców. Dzięki naszemu doświadczeniu w kwaterowaniu pracowników w północnej Holandii, wiemy dokładnie czego potrzebują Państwa pracownicy i jak możemy im pomóc.

Państwa pracownicy będą zakwaterowani w Parc Aqualanda. Park ten posiada dużą liczbę kompletnie wyposażonych kwater, w których pracownicy mogą być przyjęci natychmiast. Z reguły mamy dostateczną liczbę wolnych miejsc, również dla większych grup. Mogą więc Państwo umieścić cały zespół w jednym miejscu, co znacznie ułatwia logistykę. Z Delfzijl jedzie się do parku około 20-30 minut; jest to niezbyt długi dojazd w zamian za kwatery wysokiej jakości o niskiej cenie.

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat tymczasowego zakwaterowania dla Waszego personelu? OnSiteHousing i partner SSG Vastgoed chętnie doradzą, oferując Państwu jak najlepsze rozwiązanie. Skontaktujcie się z nami, aby Wasi pracownicy tymczasowi szybko mogli cieszyć się dogodnym zakwaterowaniem od 10 EUR za osobę/dzień. 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami bezpośrednio!


Nazwa:

E-mail: *

Temat;*:

Wiadomosc: *

[ Wracac ]

  • W pełni wyposażone Również w telewizję i int
  • Niskie koszty miesięczne Od €10 za osobę, za noc
  • Dostępne od zaraz Także dla dużych grup

Ulokowanie personelu:

Partner

shortstaygroningen