Eemshaven

Poszukują Państwo tymczasowego zakwaterowania dla swojego personelu w Eemshaven? W OnSiteHousing jesteście pod właściwym adresem. Codziennie przyjmujemy pracowników zakładów energetycznych i portu na tymczasowe zakwaterowanie w jednym z naszych obiektów.

Państwa pracownicy będą gościć w Parc Aqualanda. Dysponujemy tu zawsze dostępnymi miejscami i możemy przyjąć jednocześnie duże grupy. Dzięki temu możecie umieścić cały personel w jednym miejscu, co bardzo ułatwia logistykę. Park znajduje się bezpośrednio przy drodze N33, która biegnie prosto do Eemshaven. Dojazd zajmuje około 30-40 minut i pracownicy chętnie się nań decydują ze względu na wysoką jakość kwaterunku przy korzystnych cenach.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w dziedzinie zakwaterowania tymczasowego dla personelu różnych narodowości jesteśmy w stanie dobrze Państwu doradzić. Ze wszystkimi pytaniami w zakresie zakwaterowania tymczasowego i logistyki możecie się zwracać bezpośrednio do nas . Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej lub zamówić bezpośrednio zakwaterowanie za zaledwie 10 EUR za osobę/dzień? Skontaktujcie się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami bezpośrednio!


Nazwa:

E-mail: *

Temat;*:

Wiadomosc: *

[ Wracac ]

  • W pełni wyposażone Również w telewizję i int
  • Niskie koszty miesięczne Od €10 za osobę, za noc
  • Dostępne od zaraz Także dla dużych grup

Ulokowanie personelu:

Partner

shortstaygroningen