Emmen

Z ponad 47 000 miejsc pracy Emmen jest ważnym regionem dla północnej Holandii. Prócz tego, iż mieści się tu największy park przemysłowy północnej Holandii, Bargermeer, Emmen znane jest również z ogrodnictwa. Gmina zapewnia rokrocznie zatrudnienie wielu pracownikom sezonowym, z których część przyjmowana jest w Parc Aqualanda. Również dla Państwa pracowników z Emmen posiadamy korzystne cenowo i dogodne jakościowo miejsca w naszym parku.

W naszym parku znajdą Państwo dwa rodzaje kwater. Kwatery są w pełni umeblowane i wyposażone w (cyfrową) telewizję oraz internet. Posiadamy praktycznie zawsze dostępne miejsca dla dużych grup pracowników. Lokując swój personel w jednym miejscu, oszczędzacie wiele na kosztach logistycznych. Z Emmen jest około 25 do 30 minut jazdy do parku – niezbyt długa podróż w zamian za tak korzystne zakwaterowanie.

Mogą Państwo otrzymać więcej informacji o naszych możliwościach tymczasowego zakwaterowania lub bezpośrednio zarezerwować kwaterunek za jedyne 10 EUR za osobę/dzień u naszego partnera, SSG Vastgoed. Można skontaktować się z nim bezpośrednio, nie płacąc żadnej prowizji, bez pośredników. Kliknijcie Państwo tu, aby nawiązać kontakt.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami bezpośrednio!


Nazwa:

E-mail: *

Temat;*:

Wiadomosc: *

[ Wracac ]

  • W pełni wyposażone Również w telewizję i int
  • Niskie koszty miesięczne Od €10 za osobę, za noc
  • Dostępne od zaraz Także dla dużych grup

Ulokowanie personelu:

Partner

shortstaygroningen