Hoogezand

Hoogezand-Sappemeer jest szybko rozwijającą się gminą w północnej Holandii. W szybko rosnącej gminie rośnie też zapotrzebowanie na siłę roboczą, a my możemy regularnie przyjmować w naszym parku pracowników z Hoogezand. Poszukujecie Państwo zakwaterowania dla Waszych pracowników? Parc Aqualanda będzie do tego idealny!

Park leży kwadrans jazdy samochodem od Hoogezand, bezpośrednio przy drodze N385. Dzięki dużej pojemności i nieprzyjmowaniu turystów, możemy szybko zaoferować kwatery dużym grupom pracowników. Nasze kwatery są w pełni umeblowane i wyposażone w udogodnienia takie jak cyfrowa telewizja i internet. Płacicie zaledwie 10 EUR za osobę/dzień. Idealne miejsce dla pracowników sezonowych lub tymczasowych.

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o zakwaterowaniu dla (międzynarodowych) pracowników tymczasowych w okolicy Hoogezand? Skontaktujcie się z jednym z naszych pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na pewno dobrze Państwu doradzi. U nas nie płacicie żadnej prowizji dla pośredników.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami bezpośrednio!


Nazwa:

E-mail: *

Temat;*:

Wiadomosc: *

[ Wracac ]

  • W pełni wyposażone Również w telewizję i int
  • Niskie koszty miesięczne Od €10 za osobę, za noc
  • Dostępne od zaraz Także dla dużych grup

Ulokowanie personelu:

Partner

shortstaygroningen