Informacja

Chcecie Państwo wynająć jedną lub więcej kwater? Wyślijcie bezpośrednio zapytanie na info@ssgvastgoed.nl.

Lokalizacja: bungalow park Aqualanda, specjalista w zakwaterowaniu w północnej Holandii, leży bezpośrednio przy drodze N33, tuż za Veendam. Park znajduje się o 25 minut drogi od parku chemicznego w Delfzijl i o 35 minut od zakładu energetycznego w Eemshaven. Groningen i Assen są osiągalne w 25 minut. W Veendam możecie zrobić wszelkie zakupy potrzebne w czasie pobytu.

Bungalow park Aqualanda jest dawnym parkiem rekreacyjnym, który aktualnie posiada pozwolenie na zakwaterowanie pracowników. Tutaj nie ma żadnego obciążenia aktywnościami turystycznymi i każdy mieszka tu z tego samego powodu. Bungalow park Aqualanda jest specjalistą w zakwaterowaniu w północnej Holandii.
Koszty: oferujemy dwa typy kwater. Kwatery typu A i B. Za typ A bierzemy € 1.200,00 ze wszystkim, a za typ B € 1.320,00 ze wszystkim. Koszty energii pobierane są zaliczkowo i wliczone w cenę. Za wynajem naszych kwater nie płacicie Państwo żadnych kosztów brokerskich, ani prowizji.

Kwatery: nasze kwatery są w pełni komfortowo umeblowane i wyposażone, kuchnie posiadają cały niezbędny sprzęt dla czterech osób. Ponadto kwatery są wyposażone w cyfrową telewizję i internet (Wi-fi). Typ B posiada wannę, a w niektórych przypadkach saunę.

Jesteśmy wyspecjalizowani w zakwaterowaniu pracowników w Eemshaven i Delfzijl. Posiadamy szerokie międzynarodowe doświadczenie. Położenie, bezpośrednio przy drodze N33 oraz wysokiej jakości kwatery, czynią nasz park znakomitym miejscem pobytu.

Witajcie w domu w parku Aqualanda – specjaliście w wynajmie kwater w północnej Holandii. 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami bezpośrednio!


Nazwa:

E-mail: *

Temat;*:

Wiadomosc: *

[ Wracac ]

  • W pełni wyposażone Również w telewizję i int
  • Niskie koszty miesięczne Od €10 za osobę, za noc
  • Dostępne od zaraz Także dla dużych grup

Ulokowanie personelu:

Partner

shortstaygroningen