Veendam

Dzięki okalającym je polom uprawnym Veendam stanowi ważny ośrodek rolniczy. Poza tym w Veendam znajdują się też zakłady przemysłu metalurgicznego. Z uwagi na te dwie prężne gałęzie gospodarki w naszym parku regularnie gościmy osoby pracujące w Veendam.

Parc Aqualanda jest usytuowany właściwie bezpośrednio obok Veendam. Nasi goście udają się tam po codzienne zakupy. Chcecie Państwo ulokować swój (tymczasowy) personel w kwaterach dobrej jakości za przystępną cenę? Wybierzcie więc nasze zakwaterowanie. Możemy przyjąć Waszych pracowników już od 10 EUR za osobę/dzień. Mamy z reguły dosyć miejsca dla dużych grup, które możemy od ręki zakwaterować. Jesteśmy idealnym partnerem w zakresie kwaterunku tymczasowego i sezonowego.

W celu otrzymania szerszych informacji lub rezerwacji zakwaterowania tymczasowego prosimy o kontakt z naszym partnerem SSG Vastgoed. W ten sposób mogą Państwo nawiązać bezpośredni kontakt i wszystko załatwić. Nie płacą Państwo tu żadnej prowizji dla pośredników. Do zobaczenia w Parc Aqualanda!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami bezpośrednio!


Nazwa:

E-mail: *

Temat;*:

Wiadomosc: *

[ Wracac ]

  • W pełni wyposażone Również w telewizję i int
  • Niskie koszty miesięczne Od €10 za osobę, za noc
  • Dostępne od zaraz Także dla dużych grup

Ulokowanie personelu:

Partner

shortstaygroningen